Fatsa Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ISO 9001:2015 şartlarıyla uyumlu bir kalite yönetimi sistemi ile faaliyet göstermektedir.

Kalite Politikası

arge 1

İşletmemizin amacı, yangın söndürme köpük konsantreleri üretiminde müşterilerin ve ilgili tarafların (iç ve dış bağlamlarımızın) gereksinimlerini, beklentilerini sağlayacak kalitede mamulleri sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amacımızı, çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine destek vererek, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak başaracağız. Yangın köpüğü üreticisi olarak günün değişen koşullarına, standarlara, IMO kurallarına ve yasal şartlara bağlı kalarak kalite yönetimi politikamızı gözden geçirecek, firmamızı sürekli iyileştirecek, gerekli olduğunda değişiklikleri, risk analizini yapacak ve aldığımız kararların takipçisi olacağız. Hedeflerimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda sürekli iyileştirmek için tüm bölümlerinin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sisteminin gereklilikleri esas olacaktır.

ICON 1

Fatsa Kimya Yangın Söndürme Köpüklerinin en önemli özelliği;

Yangın hızlı ve kolayca söndürüp soğutma sağlamak ve yanıcı zehirli buharların emisyonunu önlemektir.

AR-GE laboratuvarımıza yapılan yatırımlar sonrası tam kapsamlı son teknoloji modern köpük test laboratuvarı kurularak yangın söndürme köpüklerinin önemli parametreleri üzerinde çalışarak yüksek kaliteyi Avrupa menşeili firmalara oranla daha düşük fiyatlara sunabiliyoruz. Yurtdışı menşeili üreticilerden tedarik ettiğimiz numune köpük örnekleri ile kıyaslama yaparak kendimizi geliştiriyoruz.

Yang
Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi